Edukacyjny Interaktywny SmartPhone Niebieski ET-3127.NIE

Dostępność: Czekamy na dostawę
Cena: 28,22 zł 28.22
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ET
Kod produktu: ET-3127.NIE

Opis
Opis

Edukacyjny Interaktywny SmartPhone  Imitacja prawdziwego smartfona z dużym dotykowym ekranem to zabawka interaktywna, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluszkowi.


Telefonik przeznaczony jest dla dzieci już od 12 miesiąca życia. Zasilany bateriami 2 x AAA, które nie znajdują się w zestawie.


Zabawka posiada efekty dźwiękowe i świetlne, pozytywnie wpływa na rozwój motoryki dziecka, doskonali zmysł wzroku i słuchu.  


Telefonik posiada z boku włącznik ON/OFF, jeżeli jest pozostawiony na pozycji ON i nie używany przez dziecko, dzwoni i jeśli dziecko nie odbierze, automatycznie wyłącza się.


Na telefoniku znajduje się 15 guziczków:


  1.     Guzik z cyfrą 1 i obrazkiem ptaszka, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 1, kolejne naciśnięcie uruchamia śpiew ptaszka, a następne melodię ze śpiewem ptaszka w tle. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 2.     Guzik z cyfrą 2 i obrazkiem kaczuszki, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 2, kolejne naciśnięcie uruchamia kwakanie, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 3.     Guzik z cyfrą 3 i obrazkiem małpki, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 3, kolejne naciśnięcie uruchamia odgłosy małpki, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 4.     Guzik z cyfrą 4 i obrazkiem joystickiem do gry, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 4, kolejne naciśnięcie uruchamia odgłosy gry, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 5.     Guzik z cyfrą 5 i obrazkiem koperty, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 5, kolejne naciśnięcie uruchamia dźwięk przychodzącego maila, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 6.     Guzik z cyfrą 6 i obrazkiem klapsa filmowego, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 6, kolejne naciśnięcie uruchamia dźwięk filmu, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 7.     Guzik z cyfrą 7 i obrazkiem kalendarza, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 7, kolejne naciśnięcie uruchamia świąteczną melodię, a następne inną melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 8.     Guzik z cyfrą 8 i obrazkiem serduszka, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 8, kolejne naciśnięcie uruchamia odgłos bijącego serduszka, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 9.     Guzik z cyfrą 9 i obrazkiem zegarka, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 9, kolejne naciśnięcie uruchamia odgłosy zegara, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 10.  Guzik z cyfrą 0 i obrazkiem dzwonka, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 0, kolejne naciśnięcie uruchamia odgłos dzwoniącego telefonu, a następne inny dźwięk telefonu. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 11.  Guzik ze znakami matematycznymi, po naciśnięciu słychać dźwięk otwierania kasy i liczenia. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 12.  Guzik z obrazkiem aparatu, po naciśnięciu słychać odgłos robionych zdjęć. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 13.   Guzik z zieloną słuchawką, po naciśnięciu słychać tonowego wybierania numeru. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 14.  Guzik z czerwoną słuchawką, po naciśnięciu słychać dźwięk zajętej linii. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.


 15.  Guzik z nutkami, po naciśnięciu słychać 8 różnych melodyjek. Na guziczku z nutkami świeci się światełko. Funkcje zabawki:


- dźwiękowe,


- świetlne,


- poznawcze-kształcące.Wymiary  - zabawka ok. 12,5 cm x 7 cm x 2 cm,


- opakowanie ok. 18,5 cm x 13 cm x 4 cm


Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium